5. Värska kepikõnni- ja käimismaraton

Elamusmaratonid on ajutiselt edasi lükatud!
Currently unavailable

Kuupäev: 5. juuli 2020

Asukoht: Värska laululava, Võru maakond

Start: 

42 km start kell 10:00; 

21 km start kell 12:00; 

10 km start kell 12:10

Distantsid: 42 km, 21 km, 10 km

Registreerimine lõpeb: 1. juuli 2020

Video

In English

Ürituse lisainfo

Start antakse pühapäeval, 5. juulil Värska laululavalt! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav siin. Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine algab kell 10.00 stardi- ja finišipaigas Värska laululaval.

42 km start antakse kell 10.00 ning 21 km kõndijad stardivad rajale 12.00. 10 minutit hiljem kell12.10 stardivad rajale ka 10 km kõndijad!

Pärast starti on osalejatel finišisse jõudmiseks aega maksimaalselt 8 tundi. Osalejad, kes ei ole veel kell 18.00 jõudnud valitud distantsi läbida, diskvalifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb?

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Värska laululaval. Maraton toimub Mustoja maastiku-kaitseala territooriumil ja kulgeb põhiliselt mööda metsateid- ja radu. Kõik Värska maratoni rajad on väga sobilikud kiireks läbimiseks. Lauged lõigud vahelduvad üksikute tõusudega ning 21 km ja 42 km rajal võib kohata ka paari elamuslikumat kohta.

Uuendatud radade kulgemine 5. Värska Elamusmaratoni raames avaldatakse 1.04.2020! Vaata 2019. aasta rajakaarti siit!

Mis toimub teeninduspunktides?

Täispika maratoni (42 km) rajal on kokku 6 teeninduspunkti, poolmaratoni (21 km) rajal 3 ning 10 km rajal 2 punkti. Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga.

Teeninduspunktidele annavad jõudu juurde Põltsamaa, Freesport ja Kalev.

Mis toimub finišis?

Maratoni lõpus ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga.

Finišis pakutakse kõigile osalejatele maitsvat Põltsamaa suppi ja kosutavat karastusjooki, et keegi ei peaks näljasena koduteele suunduma. 

Kuidas registreeruda?

  • Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke. 
  • Registreerumiseks on võimalik kasutada ka Miuuv OÜ mobiilirakendust, mille saab alla laadida siit. 
  • Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Täpsema info grupiliikmete osavõtutasude tasumise kohta saadame teile registreerimise järgselt emailile.
Tutvu lähemalt osavõtutasude ja registreerimistingimustega siin.

Kuidas tulla maratonile?

Parim viis maratonile tulla on autoga koos sõpradega – seega otsi endale head matkakaaslased nii rajale kui ka autosõiduks. Koos on hea emotsioone vahetada ning mis seal salata, ka soodsam! Seega andke julgelt meile märku, kui vajate transporti või vastupidi teil on autos vaba koht ja saate mõne matkakamraadi kaasa haarata!

Eelmise aasta Värska elamusmaraton

Viska pilk peale eelmise 2019. aasta 4. Värska kepikõnni- ja käimismaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte siin:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit ning tutvu osavõtutasude ja registreerimistingimustega!

 

5. Värska kepikõnni- ja käimismaraton FACEBOOKIS!